Kurumsal
|Hakkımızda

Hakkımızda

Unity Grup; 2007 yılında otomasyon alanında farklı ölçekli projelerin gerçekleştirilmesi, sektöre dair son teknoloji ürün ve yazılımların geliştirilmesi amacıyla İstanbul'da kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar, gerek gerçekleştirdiği projelerle, gerekse ortaya koyduğu ürünler ve verdiği kaliteli hizmetle sektörde rakipsiz, milli bir marka olarak zirveye konumlanmıştır.

Unity Grup, şimdilerde 8'i mühendis 40 kişiyi aşan profesyonel kadrosu ve bağımsız ar-ge ofisi ile 1500 m2 kapalı alanda üretim, ar-ge ve hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Motivasyonunu yerli ve milli üretimin güçlenmesinde bulan Unity Grup, ülkemizi daha müreffeh kılabilmenin; çalışmak, üretmek ve ihraç etmekten geçtiğini bilen kadrolarla birlikte, gece-gündüz çalışmaya devam etmektedir.

Kaliteli ürün ve hizmeti firma mottosu olarak benimseyen Unity, yurtiçi yurtdışı bayii ve temsilcileriyle de bu motto çerçevesinde birleşmektedir. Bu minvalde, projelerini akademik kadrolarla beraber geliştirmekte ve üretilen tüm ürünler faaliyet alanlarına uygun kalite belgeleriyle tescillenmektedir. Ayrıca imalatını gerçekleştirdiği her ürünü kalite kontrol standartları çerçevesinde denetleyerek gerekli test aşamalarından geçirmektedir. Unity Grup; benimsediği müşteri güven ve memnuniyet politikası sayesinde, hizmet sağlayıcısı, çözüm ortağı ve tedarikçisi olduğu hemen hemen tüm müşterileriyle sarsılmaz bir güven ağı inşa etmekte ve bu ağı her geçen gün genişletmektedir.

Unity Otomasyon
Ulak
Univision
Unelsis